|

Office 2016 ve 2021 Sürümlerini Bedava KullanmaAli Can Gönüllü tarafından 2021-09-14 21:17:52 tarihinde yazıldı. Tahmini okunma süresi 2 dakika, 29 saniye.Çalışmalarım için bağış yapmak isterseniz Patreon hesabımdan bağışta bulunabilirsiniz.

Blog adresinde yazılanlar sadece eğitim amacıyla deneysel olarak hazırlanmıştır. Konu içerisinde geçen yöntemleri kendi oluşturduğunuz test ortamında denemenizi tavsiye ederiz.
Herhangi bir tarih, yer ve/veya mekanda oluşacak zararlardan alicangonullu.org, alicangonullu.org yöneticisi ve/veya konu yazarı mesul değildir.

Merhaba arkadaşlar

Bu konuda sizlere Ofis uygulamalarının crack yöntemini kodlarla beraber aktaracağım. 

 

ÖNEMLİ NOT : Bu anlatılanlardan dolayı oluşacak sorunlardan dolayı alicangonullu.org ve bu sitenin adminleri sorumlu değildir. Detaylı bilgi için websitemizin yasal kısmını okuyabilirsiniz.

Öncelikle bir CMD dosyası oluşturuyoruz xxx.cmd gibi ardından bu dosyayı Notepad ile açıp içerisine şu kodları giriyoruz.

@echo off
title Windows Office 2016-2021 Aktivasyon Tum Versiyonlar Ucretsiz! &cls &echo ============================================================================&echo #Proje: Microsoft urunlerini aktive etme programi&echo ============================================================================&echo.&echo #Desteklenen Urunler:&echo - Microsoft Office Standard 2016&echo - Microsoft Office Professional Plus 2016&echo - Microsoft Office 2021&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_mak*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Office aktive ediliyor...&cscript //nologo ospp.vbs /setprt:1688 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:WFG99 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:DRTFM >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:BTDRB >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:CPQVG >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99 >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ==============================BASARILI======================================&echo.&echo #Benim Blogum: AliCanGonullu.org&echo.&echo #Nasil calisiyor: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Yukleme sirasinda yasanan sorunlardan dolayı olan sorularınızı https://MSGuides.com/ sitesine sorun.&echo.&echo #Destek olmak icin: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Blogumu ziyaret etmek ister misin [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo Bu servera baglanamadik diger bir serveri deniyoruz... & echo Lutfen bekleyin... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "http://AliCanGonullu.org"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Uzgunuz! versiyonunuz desteklenmiyor.&echo Lutfen buradan uyumlu surumu indirin: https://bit.ly/3tsoZ2d
:halt
pause >nul

Bu kodları girdikten sonra dosyamızı "Yönetici Olarak Çalıştır" ile çalıştırıyoruz ve Ofis programımız aktif hale geliyor.

Hazır dosya için tıklayın