|

iPhone Youtube Arka Planda ÇalıştırmaAli Can Gönüllü tarafından 2020-09-13 18:34:41 tarihinde yazıldı. Tahmini okunma süresi 57 saniye.Çalışmalarım için bağış yapmak isterseniz Patreon hesabımdan bağışta bulunabilirsiniz.

Blog adresinde yazılanlar sadece eğitim amacıyla deneysel olarak hazırlanmıştır. Konu içerisinde geçen yöntemleri kendi oluşturduğunuz test ortamında denemenizi tavsiye ederiz.
Herhangi bir tarih, yer ve/veya mekanda oluşacak zararlardan alicangonullu.org, alicangonullu.org yöneticisi ve/veya konu yazarı mesul değildir.

Merhabalar

Bu yazımda sizlere Kestirmeler yardımıyla iOS'ta YouTube müziklerini arka planda çalıştırmayı anlatacağım.

 

Öncelikle Kestirmeler uygulamasını buradan indirin. Indirip yükledikten sonra buradan YouTube Backgrounds adlı uygulamayı yükleyin.

Buradan Kestirmeyi al tuşuna basıp bu eklentiyi kendi telefonunuza aktarmış oluyorsunuz. Ardından Bitti tuşuna basıyoruz. Bu sayede bu eklenti telefonumuza kaydedilmiş oluyor.

 

Bunları hallettikten sonra Safari'den YouTube sitesine girip ortadaki tuşa basıp eklentimizi Kestirmeler kısmından aynı tuşun alt kısmına ekliyoruz. Ardından videoyu başlatmadan önce YouTube Background tuşuna basıyoruz ve videoyu başlatıyoruz. Videoyu başlattıktan sonra Orta Tuşa basıp tekrardan alt menüden Play tuşuna basıyoruz. 

Resimdeki aşamaları her video açmak istediğimizde uygulamamız gerekmekte. 

 

Umarım bu konu sizlere faydalı olmuştur eğer fayda gördüyseniz lütfen bize destek olmak için reklamları engellemeyiniz.

Sorularınızı da yorumlar kısmında bekliyor olacağım.

Teşekkürler