|

PHP ile Backdoor YapımıAli Can Gönüllü tarafından 2022-02-04 14:44:23 tarihinde yazıldı. Tahmini okunma süresi 29 saniye.Çalışmalarım için bağış yapmak isterseniz Patreon hesabımdan bağışta bulunabilirsiniz.

Blog adresinde yazılanlar sadece eğitim amacıyla deneysel olarak hazırlanmıştır. Konu içerisinde geçen yöntemleri kendi oluşturduğunuz test ortamında denemenizi tavsiye ederiz.
Herhangi bir tarih, yer ve/veya mekanda oluşacak zararlardan alicangonullu.org, alicangonullu.org yöneticisi ve/veya konu yazarı mesul değildir.

Merhabalar Bu yazımda sizlere çok basit yöntemle php ile backdoor oluşturmayı anlatacağım. Şimdiden iyi okumalar. Öncelikle backdoor için PHP kullanılan bir sunucuya ihtiyacımız var ve alttaki exec(); ve shell_exec(); gibi komutlar engelli durumda olmaması gerekmektedir. Sonrasında aşağıdaki kodu bir php dosyasının içine yazıyoruz : Ardından php ye giriş yaptığımızda post ekranından ve şu şekilde komutu yollayabiliriz : back.php?musteri=komut&yrd= Ve olay bitmiştir. Umarım komu hoşunuza gitmiştir.