|

SPx Radar Coverage - Yeryüzü Şekillerine Göre Radar Kapsama AlanıAli Can Gönüllü tarafından 2022-09-02 09:11:37 tarihinde yazıldı. Tahmini okunma süresi 43 saniye.Çalışmalarım için bağış yapmak isterseniz Patreon hesabımdan bağışta bulunabilirsiniz.

Blog adresinde yazılanlar sadece eğitim amacıyla deneysel olarak hazırlanmıştır. Konu içerisinde geçen yöntemleri kendi oluşturduğunuz test ortamında denemenizi tavsiye ederiz.
Herhangi bir tarih, yer ve/veya mekanda oluşacak zararlardan alicangonullu.org, alicangonullu.org yöneticisi ve/veya konu yazarı mesul değildir.

Merhabalar,

Bu yazımda sizlere SPx Radar Coverage kullanımını anlatacağım. Keyifli okumalar!

Öncelikle SPx Radar Coverage programını bu linkten Free Trial Request formunu doldurarak indiriyoruz. Ardından programımız iniyor ve karşımıza buna benzer bir panel çıkıyor.

Burada sağ tık ile Move Radar Here dediğimizde radar çemberimizi buraya taşıyabilir veya Recentre Here diyerek noktanızı merkez olarak ayarlayabilirsiniz

Bu sol menüde ise radarın yeryüzüne göre yüksekliğini, radarın bittiği noktayı, radarın üst ve alt noktasını ayarlayabilirsiniz. Renk paletlerini kendinize göre düzenleyerek radar renklerini ayarlayabilir ve hedef yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

NOT : Veriler yavaş gelebilir. Burada sabırlı olmanız gerekiyor.

Okuduğunuz için teşekkür ederim!